Aldığımız son habere göre; Reza Zarrab pes etmiş ve Türkiye’deki üst düzey suç ortaklarını açıklayacakmış. Yandı gülüm keten helva!

Bu iş bitti! Bundan sonra bunları, evliyalar bile kurtaramaz. Emperyalizm böyledir, kahraman yapmaz. Kiralık katil gibi kullanır, sonra deliğe süpürür. Saddam da deliğe süpürüldü ama, Irak perişan oldu.

Ne yazık ki; ülkemiz kötü şeylere gebe. Ekonomi tam bir çöküşte. Parası olanlar, ülke dışına çıkarma telaşında. Yabancı yatırımlar ülkemizi terk ediyor. “Turizm bitti” dersek, yanlış olmaz. Bu durum, ekonomik çöküşü daha da hızlandıracak.

Ülkemizde; hukuktan, adaletten ve özgürlüklerin zerresinden bile bahsedilebilecek eşik çoktan geçilmiştir. Hal böyle iken, tek dertleri var; rejim değişikliği peşinde oldukları “Yeni Anayasa” ve diktatörlüğün hukuki alt yapısı olarak gördükleri “Başkanlık”.

Bu durumdan çıkabilmenin yolu olarak; iç savaşı görmektedirler ve kışkırtıcılık yapmaktadırlar. Herkes şapkasını önüne koymalı, aklını başına devşirmeli ve özetlemeye çalıştığımız bu resmi görmeli. Yoksa, halimiz nice olacak.

Saygılar sunarım.

Sosyal Medyada Paylaşın...