kitap slide

Sevgili Dostlar,
.
Merakla beklediğiniz “Affetmem, Affedeni Hiç Affetmem! – Pensilvanya’dan 15 Temmuz Darbesine” başlıklı kitabımız satışa çıkmıştır. Bu haftadan itibaren D&R’larda bulabileceğiniz kitabımızı yurt içi için Doğu Kitabevi’nden, Yurt Dışı içinse Kitap Yurdu’ndan sipariş vererek kargo ile adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.
.
İlgili erişimler….
.
Yurt içinden sipariş için (Doğu Kitabevi) :
.
Yurt dışından sipariş için (Kitap Yurdu) :
.
Saygılar,
Türker Ertürk
.
Not: Kitabımız geçici bir süre için internet üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde %30 indirimli olarak sizlere ulaşacaktır.

Kapak25

“Korkmuş ve kaçmış olsaydım; istifa ettiğim tarihten (9 Ağustos 2010) bugüne kadar dur durak bilmeden 7 yıldır bu mücadelenin içinde olmazdım. Korkup kaçan birisi; 20 Nisan 2011’de, Gülen Cemaati­nin en güçlü olduğu ve iktidarla iç çamaşırı gibi birbirilerine yakın olduğu ve kumpasları beraberce yaptığı bir dönemde, Beşiktaş’taki Özel Yetkili Mahkemede “Bu saldırıların ve kumpasların arkasında Pensilvanya’da yaşayan Fethullah Gülen var, ben ondan şikâyetçiyim, burada sanık sandalye­sinde oturanlardan değil” diyebilir mi? Belki de o dönemde arkasında bir örgüt gücü olmadan, tek başına çıkarak bunu söyleyen ilk ve tek kişiydim.

Korksaydık; herkesin el etek öpmek ve şefaat dilenmek için gittiği, aleyhinde olanlara her türlü karalama, iftira ve operasyonların yapıldığı bir zaman diliminde Pensilvanya’ya gider (31 Ağustos 2013), Fethullah Gülen’in malikânesinin önünde eylem yapar ve konuşur muyduk?

Bu kitapta; 9 Ağustos 2010’daki istifamdan bugüne kadar geçen sürede adım adım ülkemizin felakete sürük­lenişinin kilometre taşlarını aydınlatacak nitelikte görüşlerimi ortaya koydum.”

Sosyal Medyada Paylaşın...